Ułatwienie Dostępności
Bydgoszcz

Produkcja i montaż konstrukcji drewnianych stanowi główny obszar działalności naszej firmy budowlanej. Zajmujemy się przede wszystkim budową domów szkieletowych z drewna. Jesteśmy w stanie wykonać obiekty mieszkalne całoroczne i letniskowe. Możesz nam zlecić również stworzenie drewnianych garaży, konstrukcji dachowych, wiat itp. Usługi kierujemy do klientów z Bydgoszczy i okolic. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi współpracy.

Stawianie całorocznych domów drewnianych

Oferujemy szkieletowe domki jednorodzinne drewniane w Bydgoszczy, które wyróżniają się estetycznym wyglądem i trwałością. Do ich budowy wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, w tym specjalnie wyselekcjonowane i certyfikowane drewno. Jeśli lubisz ekologiczne rozwiązania, domy z bali są idealnym wyborem. W trakcie tworzenia całorocznych obiektów mieszkalnych dbamy o każdy detal. Szczególną uwagę zwracamy na to, by były one odpowiednio zabezpieczone przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych oraz miały dobrą izolację. Dzięki temu nasze domy są energooszczędne, a w ich wnętrzu panuje zdrowy mikroklimat. Jednorodzinne budynki mieszkalne mogą mieć różne rozmiary i kształty. Jesteśmy w stanie zrobić domy kanadyjskie o powierzchni do 70 m2, które nie wymagają uzyskania pozwolenia na budowę, a także konstrukcje o większym metrażu.

Budowa domów letniskowych – Bydgoszcz 

Szukasz firmy, która produkuje domki drewniane na działkę? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Tego typu konstrukcje wykonujemy dla klientów z Bydgoszczy i okolicy. Podejmujemy się stworzenia obiektów o dowolnej powierzchni. Domki letniskowe z drewna robimy z materiałów wyróżniających się dobrymi właściwościami izolacyjnymi. Dzięki temu podczas wypoczynku będziesz mógł cieszyć się ciszą i spokojem. W zależności od potrzeb klientów obiekty wyposażamy w balkony, tarasy, antresole, użytkowe poddasze i wiele innych udogodnień.

Produkcja konstrukcji dachowych w Bydgoszczy

Klienci z Bydgoszczy i okolic mogą zlecić nam wykonanie więźby dachowej – krokwiowej, jętkowej, krokwiowo-jętkowej oraz płatwiowo-kleszczowej. Tworzymy wszystkie elementy konstrukcji dachu. Mowa tu m.in. o krokwiach, jętkach, słupach, kleszczach, wiązarach, płatwiach, wieńcach czy murłatach. Do produkcji więźby dachowej używamy najlepszych materiałów, czyli wytrzymałego, suszonego drewna sosnowego, świerkowego lub jodłowego o klasie od C24.

Zachęcamy do skorzystania z usług budowy domów pod klucz, więźby dachowej i innych drewnianych konstrukcji w Bydgoszczy i okolicy.