Ułatwienie Dostępności
Garaże

Szukasz firmy, która wykona solidny i wytrzymały garaż z ekologicznych materiałów? Zapraszamy do współpracy. Specjalizujemy się w budowie garaży drewnianych. Usługi świadczymy na zlecenie klientów z Torunia, aczkolwiek realizujemy też zamówienia osób z innych części woj. kujawsko-pomorskiego. Zapewniamy, że do budowy garaży wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości drewno. To sprawia, że wykonane przez nas konstrukcje stanowią świetne zabezpieczenie dla aut, a do tego wyglądają estetycznie.

Garaż dopasowany do Twoich potrzeb

Usługi związane z budową garaży w Toruniu zawsze realizujemy na podstawie opracowanego wcześniej projektu. Dzięki temu uwzględniamy wszystkie potrzeby i oczekiwania klientów. Jesteśmy w stanie wykonać garaże z drewna w najróżniejszych konfiguracjach i wymiarach. Najczęściej tworzymy obiekty jedno- i dwustanowiskowe, a także z pomieszczeniem gospodarczym lub wiatą do przechowywania np. mebli ogrodowych, maszyn i narzędzi. Podczas budowy garaży należy też wybrać rodzaj dachu. Ze względów estetycznych i funkcjonalnych polecamy jednospadowe, dwuspadowe i kopertowe.

Budowa garaży z drewna – dlaczego warto?

Do budowy garaży w woj. kujawsko-pomorskim wykorzystujemy wysokiej jakości, odpowiednio wyselekcjonowane i certyfikowane drewno. Dodatkowo poddajemy je impregnacji. Dzięki temu konstrukcje są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Drewniane garaże stanowią świetne zabezpieczenie dla samochodów i innych przedmiotów. Chronią je przed opadami deszczu, śniegu, gradu, wiatrem i promieniowaniem słonecznym. Produkowane przez nas konstrukcje wyglądają znacznie lepiej od tradycyjnych, murowanych obiektów. Co więcej, drewno jest naturalnym izolatorem, dzięki czemu odpowiednio reguluje temperaturę wewnątrz budynku. Jeśli chcesz postawić na ekologiczne rozwiązanie, zachęcamy do budowy garażu z drewna. Usługi kierujemy do klientów z Torunia i innych miast województwa kujawsko-pomorskiego. Zapraszamy!