Ułatwienie Dostępności
Wiaty z drewna

Zajmujemy się budową wiat z drewna. Usługi w tym zakresie wykonujemy na zlecenie klientów z Torunia i okolic. Wyróżniamy się kompleksowym działaniem – opracowujemy projekty wiat, a następnie je produkujemy i montujemy. Do realizacji prac używamy najwyższej jakości drewna, dzięki czemu wiaty są trwałe, odporne na czynniki zewnętrzne i dobrze się prezentują. Stawiane przez nas konstrukcje doskonale nadają się do chowania samochodów, mebli i sprzętów ogrodowych czy innych przedmiotów.

Drewniane wiaty garażowe i ogrodowe

Budowa wiat z drewna w Toruniu to jedna z podstawowych usług naszej firmy. Prace w tym zakresie wykonujemy kompleksowo – klienci mogą zlecić nam stworzenie projektu, produkcję elementów oraz ich montaż. Tworzymy konstrukcje drewniane przeznaczone do użytku zarówno w ogrodach, jak i pełniące funkcję garaży. Stawiamy wiaty o różnych kształtach i wymiarach. W zależności od oczekiwań klientów dach obiektu może być jedno- lub dwuspadowy albo kopertowy. Do budowy wiat z drewna wykorzystujemy materiały najwyższej klasy, które są dodatkowo zabezpieczone w celu ochrony przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Dlaczego warto zbudować drewnianą wiatę?

Na budowę wiat z drewna decyduje się coraz większa liczba osób. Wpływ na to ma wiele czynników. Konstrukcje tego typu są łatwiejsze do wykonania w porównaniu do tradycyjnych, murowanych obiektów, a ich cena jest niższa. Stawiane przez nas wiaty garażowe i ogrodowe wyróżniają się dużą trwałością, ponieważ do ich zrobienia używamy wyłącznie najwyższej jakości materiałów. Oprócz tego stanowią doskonałą ochronę dla ludzi i przedmiotów przed szkodliwym działaniem warunków pogodowych. Niewątpliwą zaletą drewnianych wiat jest ich modułowość. Cecha ta sprawia, że w każdej chwili można je rozbudować. Użytkownicy cenią wiaty z drewna również za ich wszechstronne zastosowanie. Mogą one pełnić funkcję garażu, przydomowego warsztatu, pomieszczenia do przechowywania opału lub sprzętów ogrodowych, a także korzysta się z nich do odpoczynku na świeżym powietrzu. Jeśli planujesz budowę wiaty z drewna w Toruniu lub okolicy, zachęcamy do skorzystania z naszych usług.