Ułatwienie Dostępności
Chełmża

Oferujemy usługi budowy domów, w tym domków letniskowych, a także wielu innych konstrukcji drewnianych: garaży, budynków gospodarczych i warsztatowych, altan i więźb dachowych. Wybór materiału nie jest przypadkowy - drewno to solidny, używany od wieków surowiec, który umożliwia tworzenie trwałych projektów. Wykorzystujemy go w naszych pracach możemy pochwalić się wspaniałymi efektami - zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć na stronie.

Zalety drewnianej konstrukcji

Budowa domu lub innego budynku w oparciu o szkielet drewniany daje wyjątkowe korzyści już na etapie tworzenia fundamentów. Dzięki znacznie lżejszej konstrukcji można wykonać węższe fundamenty, co oznacza również mniejsze koszty i łatwiejsze wykonanie. Co do wykończenia, obłożenie ścian płytami gipsowo-kartonowymi jest popularną opcją. To rozwiązanie eliminuje mokre roboty budowlane, umożliwiając szybkie wprowadzenie się do wybudowanego domu. Niewielka ilość prac mokrych sprawia, że budowę domu w okolicy Chełmży można wykonywać nawet zimą. Wyraźną korzyścią jest również szybkość całego przedsięwzięcia - możemy postawić budynek w trzy miesiące! 

Szeroki zakres usług budowlanych

Nasz firma oferuje różnego typu konstrukcje budowlane. Altany i wiaty to świetne rozwiązania do ogrodów, które ozdobią przestrzeń i zapewnią osłonę. Budowa domów w Chełmży i okolicach to również projekt, nad którym chętnie będziemy pracować. Gwarantujemy kompleksowe, profesjonalne podejście - zajmujemy się również aranżacją wnętrz. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych domkiem letniskowym, drewnianymi więźbami dachowymi i nie tylko.