Ułatwienie Dostępności
Golub-Dobrzyń

Jesteśmy doświadczoną firmą budowlaną działającą na terenie Golubia-Dobrzynia. Naszą sztandarową usługą jest budowa całorocznych domów drewnianych w technologii szkieletowej, które łączą wytrzymałość drewna z estetyką projektu i nowoczesnymi rozwiązaniami konstruktorskimi. Mamy na swoim koncie wiele udanych realizacji wyróżniających się trwałością i wydajnością energetyczną, dzięki czemu doskonale wpisują się w zróżnicowane oczekiwania Klientów. Zajmujemy się także budową domków letniskowych, garaży, altan, wiat i innych obiektów z najwyższej jakości materiałów. Zapraszamy!

Ekologiczne drewniane domy całoroczne

Jako profesjonaliści w swoim fachu zajmujemy się budową drewnianych domów całorocznych w technologii szkieletowej. Proponowane konstrukcje są nie tylko piękne i trwałe, ale także niezwykle ekologiczne dzięki naturalnym surowcom i energooszczędności. Nasza firma budowlana działająca na terenie Golubia-Dobrzynia dąży do zapewnienia Klientom najwyższego komfortu, dbając o satysfakcjonujące parametry cieplne i akustyczne we wszystkich pomieszczeniach. Dzięki temu nasze drewniane domy są idealną propozycją dla osób, którym zależy na szybkiej realizacji i optymalizacji kosztów z zachowaniem maksymalnej wygody mieszkania przez cały rok.

Domki letniskowe, rekreacyjne i garaże - komfort i wytrzymałość

Nasza firma budowlana działająca w Golubiu-Dobrzyniu ma także bogate doświadczenie w budowie sezonowych domków letniskowych i rekreacyjnych. Realizujemy projekty z drewna, które zapewniają Klientom chwilę ukojenia w miejskim zgiełku, pozwalając wypocząć na łonie natury. Wykonujemy także garaże oraz budynki warsztatowe i gospodarcze, a owocem naszej pracy są funkcjonalne i uporządkowane pomieszczenia. Dobrze sprawdzają się one w ergonomicznym i bezpiecznym przechowywaniu różnorodnych pojazdów, narzędzi i urządzeń. Zarówno przed podjęciem współpracy, jak i w trakcie prac uważnie wsłuchujemy się w potrzeby Klienta, realizując projekty idealnie wpisujące się w indywidualne oczekiwania.

Praktyczne i estetyczne konstrukcje drewniane od Magnolia Domy

Przedmiotem naszej oferty jest również budowa altan stanowiących wymarzone miejsce spotkań w wiosennym lub letnim ogrodzie. Wykorzystane w nich wysokogatunkowe drewno gwarantuje wytrzymałość konstrukcji z zachowaniem wyjątkowej estetyki. Zajmujemy się także budową wiat garażowych i ogrodowych, zapewniając skuteczną ochronę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Modułowe i praktyczne doskonale sprawdzą się w roli garażu, niewielkiego warsztatu lub pomieszczenia gospodarczego. Do naszych usług możemy zaliczyć również budowę więźb dachowych i przygotowanie nieruchomości do sprzedaży.