Ułatwienie Dostępności
Inowrocław

Specjalizujemy się w budowie domów drewnianych i innych konstrukcji. Najczęściej stawiamy całoroczne i letniskowe domki w technologii szkieletowej, aczkolwiek podejmujemy się również wykonania garaży, altan, wiat itp. Do realizacji zadań wykorzystujemy najlepsze materiały dostępne na rynku. Dzięki temu konstrukcje są wytrzymałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych, w tym na uszkodzenia mechaniczne i warunki pogodowe. Domki drewniane tworzymy z uwzględnieniem oczekiwań inwestora. Usługi kierujemy do klientów z Inowrocławia i okolic. Zapraszamy do współpracy z firmą budowlaną Magnolia Domy!

Budowa domów z drewna

Budowa domów jednorodzinnych drewnianych w Inowrocławiu to część działalności naszej firmy. Obiekty, jakie stawiamy, mają różną powierzchnię. Możesz zlecić na wykonanie budynku do 70 m2. W tym przypadku nie będziesz musiał mieć pozwolenia na budowę. Niezależnie od tego, jakie rozmiary ma mieć Twój wymarzony dom, gwarantujemy, że będzie się on wyróżniał solidną konstrukcją. Poza tym zadbamy o to, aby budynek był komfortowy i funkcjonalny. Oprócz całorocznych domków z drewna zajmujemy się również produkcją obiektów letniskowych. To idealny wybór na działkę rekreacyjną, na której spędzasz czas wolny.

Budowa garaży w Inowrocławiu

Nasza oferta obejmuje budowę garaży z drewna. To świetna opcja dla osób, które chcą postawić na ekologiczne rozwiązanie. Konstrukcje tego typu są coraz chętniej wybierane, ponieważ koszt ich stworzenia jest niższy w porównaniu do garaży murowanych. Kolejną zaletą jest krótki czas budowy. Drewniane garaże doskonale chronią pojazdy przed deszczem, śniegiem, wiatrem, promieniowaniem słonecznym, zabrudzeniami i wszelkimi innymi czynnikami, które z czasem doprowadziłyby do niszczenia lakieru i innych elementów w samochodach. Klienci z Inowrocławia i okolic mogą zlecić nam budowę garaży z drewna jedno- i dwustanowiskowych, a także z pomieszczeniem gospodarczym.