Ułatwienie Dostępności
Więźby Dachowe

Specjalizujemy się w produkcji elementów konstrukcji dachowych z drewna. Działamy na terenie Torunia, aczkolwiek z naszych usług mogą korzystać wszyscy mieszkańcy woj. kujawsko-pomorskiego. Więźby dachowe zawsze wykonujemy na podstawie indywidualnego projektu, ponieważ muszą być one idealnie dopasowane do budynku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie stworzyć każdy rodzaj konstrukcji dachowej. Klienci zwykle zlecają nam produkcję więźby krokwiowej, jętkowej, krokwiowo-jętkowej oraz płatwiowo-kleszczowej.

Z jakich elementów składa się więźba dachowa?

Zajmujemy się produkcją więźby dachowej na zlecenie klientów z woj. kujawsko-pomorskiego. Wykonujemy wszelkie elementy konstrukcji dachów, w tym przede wszystkim krokwie, belki, słupy, murłaty, jętki, miecze, wieńce, kleszcze, wiatrownice, płatwie czy wiązary. Do ich stworzenia wykorzystujemy najwyższej jakości materiały. Najczęściej jest to drewno sosnowe, świerkowe lub jodłowe o klasie C24 – C27. To oznacza, że poszczególne elementy wyróżniają się dobrą wytrzymałością na zginanie. Zapewniamy, że wyprodukowane przez nas konstrukcje dobrze radzą sobie z przenoszeniem obciążenia całego dachu.

Produkcja więźby dachowej – woj. kujawsko-pomorskie

Świadczymy usługi związane z produkcją więźby dachowej. Jeśli planujesz budowę domu i szukasz firmy, która wykona dla Ciebie konstrukcję dachową, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Współpracujemy z mieszkańcami Torunia i innych części województwa kujawsko-pomorskiego. Gwarantujemy najwyższą jakość więźby dachowej, krótkie terminy realizacji zleceń i konkurencyjne ceny.