Ułatwienie Dostępności
Solec Kujawski

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu budynków opartych na szkielecie drewnianym. To unikalne rozwiązanie, które niesie ze sobą wiele korzyści: energooszczędność, krótki czas trwania prac budowlanych, łatwość w aranżacjach i przebudowach. Oferujemy mieszkańcom Solca Kujawskiego domki letniskowe, ale i całoroczne, a także garaże, altany, czy wiaty - wszystko oparte na ekologicznym materiale, jakim jest drewno. Zapewniamy, że wykonana konstrukcja nie będzie ustępować wytrzymałością murowanym opcjom.

Drewniane wiaty, domy i budynki gospodarcze

Jesteśmy wszechstronni - proponujemy Państwu różnorodne usługi. Polecamy budowę garaży czy budynków warsztatowych w Solcu Kujawskim i okolicach, którą wykonujemy szybko i sprawnie, umożliwiając oszczędzenie czasu i pieniędzy. Prace wykonywane są terminowo, a wszelkie istotne kwestie ustalamy z Państwem, aby upewnić się, że efekty będą zadowalające. Wśród wykonywanych przez nas prac można znaleźć również przygotowanie więźby dachowej. Wykonane przez nas konstrukcje drewniane dają gwarancję trwałości i bezpieczeństwa.

Profesjonalna budowa domów

Budujemy zarówno małe domy letniskowe, jak i całoroczne, jednorodzinne. Oba typy wykonujemy z najwyższą starannością i uwagą, wykorzystując jedynie materiały najlepszej jakości. Nasze konstrukcje są ekologiczne i energooszczędne, co oznacza, że cechują się świetną ochroną cieplną - w ten sposób mogą zmniejszać koszty użytkowania. Zachęcamy do wybrania tego typu projektu i przekonanie się, jak wytrzymałe i efektywne może być wykorzystanie drewna. Budowa domów i domków letniskowych to nasza specjalność.