Ułatwienie Dostępności
Wąbrzeźno

Przedstawiamy naszą szeroką ofertę tworzenia konstrukcji drewnianych, w tym altan, garaży czy budynków gospodarczych. Proponujemy budowę domów w Wąbrzeźnie i okolicy, zarówno całorocznych, jak i letniskowych, doskonałych na wypoczynek. Nasze usługi wyróżniają się terminowością i profesjonalizmem - wykonywanie budynków na konstrukcji drewnianej jest szybsze niż w przypadku tradycyjnego budownictwa. Prędkość nie jest jednak jedyną zaletą proponowanej przez nas budowy domów czy garaży. Drewniane projekty są energooszczędne, a często wymagają też mniejszych nakładów finansowych, na przykład przez prostsze montowanie wszelkich instalacji. Warto postawić na taki typ budownictwa!

Budowa garaży i budynków gospodarczych

Drewno to materiał wykorzystywany od zamierzchłych czasów, wciąż oferujący ogromne możliwości. Proponujemy wzniesienie różnego typu warsztatów, magazynów i budynków gospodarczych dla klientów z Wąbrzeźna. Gwarantujemy starannie wykonane, solidne konstrukcje, które umożliwią maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. To atrakcyjne cenowo rozwiązanie, zapewniające energooszczędny, trwały budynek.

Letniskowe domki drewniane

Domy całoroczne, jednorodzinne, oparte na technologii szkieletu drewnianego, cieszą się rosnącą popularnością. Wśród innych projektów, które często wykonujemy, są domki letnie, rekreacyjne. Wyróżniają się niewielkimi wymiarami i często są usytuowane w niecodziennych, czarujących lokacjach, na przykład nad brzegiem jeziora czy na skraju lasu. Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy są zainteresowani domkiem drewnianym blisko Wąbrzeźna.